piątek, lutego 03, 2012

Informacje ze świata gier (30 stycznia - 3 luty)

Prototype 2

Gra w wersji na PC zostanie opóźniona o niespełna 3 miesiące względem wersji konsolowej, gra na konsole pojawi się 27 kwietnia a na PC, 24 lipca. Twórcy gry, czyli studio Radical Entertainment, nie podało jeszcze powodu opóźnienia.

Mass Effect 3

Demo trzeciej części gry Mass Effect w wersji na konsolę Xbox 360, będzie wymagało posiadania konta Gold w usłudze Xbox LIVE, jednakże, demo zepewni ograniczony czasowo dostęp do konta Gold, co umożliwi graczom przetestowanie trybu multiplayer. Samo demo zostanie wydane dokładnie 14 lutego na Xbox Live, Origin oraz PlayStation Network.

Alan Wake PC

Gra studia Remedy Entertainment czyli Alan Wake w wersji na PC, pojawi się w platformie Origin, lecz nie ma co się martwić tym stanem rzeczy, gra pojawi się również na platformie Steam. Twórcy gry podali również datę wydania Alana Wake'a, będzie to 16 luty, gra zadebiutuje jako pierwsza na platformie Steam, data wydania gry na Origin nie została podana.

Max Payne 3

Rockstar Games uruchomiło stronę internetową gry Max Payne 3, można tam znaleźć podstawowe informacje o grze oraz złożyć zamówienie na wydanie przedpremierowe, na stronie znajduję się jeszcze półminutowy trailer gry oraz kilka nowych screenów. Premiera gry nastąpi w połowie maja na konsolach Xbox 360 oraz PS3, wersja na PC zaplanowana jest na 1 czerwca.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz